X Niedziela Zwykła

1. W naszej wspólnocie parafialnej dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako adoracyjną i budowlaną.

2. W tym tygodniu przeżywać będziemy:

wtorek - wspomnienie św. Jadwigi Królowej

środa - Jerycho Różańcowe

czwartek - o godz. 18.00 zakończenie Oktawy Bożego Ciała; procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła oraz poświęcenia wianków, kwiatów i ziół. Prosimy o przygotowanie ołtarzy tak,  jak co roku.

piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (z racji uroczystości w przyszły piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych).

sobota - w naszej Parafii Uroczystość Odpustowa Niepokalanego Serca NMP. Msze Święte tego dnia o godz. 7.00, 8.00, 9.30 i główna Msza Święta sprawowana przez ojca Zygmunta Rutkowskiego o godz. 18.00. Każdy, kto w sposób pełny uczestniczyć będzie tego dnia we Mszy Świętej - przyjmie godnie Komunię Świętą może uzyskać łaskę odpustu pod zwykłymi warunkami. Niech nie zabraknie nas tego dnia na Eucharystii, by oddać Bogu chwałę, który przez ręce Maryi udziela naszej Parafii wszelkich łask.           

W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej Parafii siostrę dominikankę, która pełni posługę w Kamerunie, w Afryce. Siostra będzie dzielić się z nami doświadczeniami pracy misyjnej. Po Mszy Świętej będziemy mogli wspomóc naszymi ofiarami działalność misyjną naszej siostry.

3. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa przeżywamy w dni powszednie po zakończeniu Mszy Świętej  o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 17.30.

Spotkanie scholki w środę, w domu parafialnym o godz. 16.30.

4.  Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR zaprasza małżonków przeżywających trudności, kryzys małżeński, będących w separacji lub po rozwodzie na Mszę Świętą w najbliższy piątek o godz. 18.00. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie w domu parafialnym.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy mężczyzn naszej parafii na Męski Różaniec, który będzie miał miejsce po Mszy św. o godz.18.00.                    

6.W tym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej pożegnaliśmy śp. Tomasza Stępnia, który odszedł do wieczności. Tego zmarłego naszego brata i wszystkich zmarłych parafian przez wstawiennictwo Matki Bożej polecamy Bożemu Miłosierdziu. Zdrowaś Maryjo... Wieczny odpoczynek...                            
Ks. Proboszcz