Ogloszenia parafialne
6 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. Męski Różaniec będzie miał  miejsce dziś w naszej Parafii  po Mszy Świętej o godz. 18.00.

Składamy naszym Parafianom serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na budowę nowej świątyni.

2. Spowiedź dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.00.

We wtorek Ksiądz Biskup Andrzej Kaleta w czasie Mszy Świętej o godz. 17.00 udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Z tej racji nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Intencje zamówione tego dnia na godz. 18.00 będą odprawione o godz. 17.00. Nabożeństwo majowe będzie tego sprawowane przez Księdza Biskupa po zakończeniu sakramentu bierzmowania. Otoczmy młodzież osobistą modlitwą.

We wtorek kancelaria parafialne będzie nieczynna.

3. Dzieci klas 3, które w niedzielę przystąpiły po raz pierwszy do Komunii świętej przeżywać będą swój Biały Tydzień w dni powszednie o godz. 18.00.

4. Rocznica I Komunii Świętej będzie miała miejsce w naszej Parafii 16 maja o godz. 12.30. Próba dla dzieci przeżywających rocznicę I Komunii Świętej będzie miała miejsce w czwartek o godz.16.30. Po próbie będzie spowiedź dla dzieci rocznicowych.    

5. W środę rozpoczynamy Jerycho Różańcowe. Harmonogram czuwania znajduje się gablocie.

6. W tym tygodniu wspominamy:
środa - świętego Pankracego, męczennika   
czwartek - NMP z Fatimy   
piątek - święto świętego Macieja, Apostoła   

7.  Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR zaprasza małżonków przeżywających trudności, kryzys małżeński, będących w separacji lub po rozwodzie na Mszę Świętą w najbliższy piątek o godz. 18.00.


W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

8. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy Świętej
o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 17.30.

9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Zdzisław Rzęsista  z ul. Szkolnej. Tego naszego zmarłego brata oraz wszystkich zmarłych parafian polećmy Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo Maryi. Zdrowaś Maryjo... Wieczny odpoczynek...

Ksiądz Proboszcz

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 534